See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych ogólnodiagnostycznych dla SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu – 20 zadań częściowych
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na 20 zadań - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2/1 do 2/20 do SWZ.
Interne Kennung: AZ-P.EK.2026.3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141220 Kanülen, 33141310 Spritzen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141642 Dränzubehör, 33157810 Sauerstofftherapieanlage, 33172200 Ausrüstung für Reanimation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1 – podstawowy sprzęt medyczny jednorazowego użytku
Beschreibung: podstawowy sprzęt medyczny jednorazowego użytku - wg załącznika nr 2/1 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141220 Kanülen
Los: LOT-0002
Titel: zadanie nr 2 – sprzęt jednorazowego użytku ogólnodiagnostyczny
Beschreibung: sprzęt jednorazowego użytku ogólnodiagnostyczny - wg załącznika nr 2/2 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie nr 3 – sprzęt jednorazowego użytku ogólnodiagnostyczny
Beschreibung: sprzęt jednorazowego użytku ogólnodiagnostyczny - wg załącznika nr 2/3 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: zadanie nr 4 – sprzęt jednorazowy bezpieczny
Beschreibung: sprzęt jednorazowy bezpieczny - wg załącznika nr 2/4 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141220 Kanülen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0005
Titel: zadanie nr 5 – przyrządy do przetoczeń
Beschreibung: przyrządy do przetoczeń - wg załącznika nr 2/5 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: zadanie nr 6 – sprzęt ortopedyczny
Beschreibung: sprzęt ortopedyczny - wg załącznika nr 2/6 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: zadanie nr 7 – sprzęt do urostomii
Beschreibung: sprzęt do urostomii - wg załącznika nr 2/7 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: zadanie nr 8 – sprzęt urologiczny
Beschreibung: sprzęt urologiczny - wg załącznika nr 2/8 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: zadanie nr 9 – sprzęt jednorazowy anestezjologiczny
Beschreibung: sprzęt jednorazowy anestezjologiczny - wg załącznika nr 2/9 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172200 Ausrüstung für Reanimation
Los: LOT-0010
Titel: zadanie nr 10 – sprzęt do odsysania i drenażu
Beschreibung: sprzęt do odsysania i drenażu - wg załącznika nr 2/10 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: zadanie nr 11 – strzykawki i kaniule
Beschreibung: strzykawki i kaniule - wg załącznika nr 2/11 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141220 Kanülen, 33141310 Spritzen
Los: LOT-0012
Titel: zadanie nr 12 – strzykawki i igły
Beschreibung: strzykawki i igły - wg załącznika nr 2/12 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141310 Spritzen
Los: LOT-0013
Titel: zadanie nr 13 – sprzęt jednorazowy do żywienia
Beschreibung: sprzęt jednorazowy do żywienia - wg załącznika nr 2/13 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: zadanie nr 14 – dostępy naczyniowe
Beschreibung: dostępy naczyniowe - wg załącznika nr 2/14 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: zadanie nr 15 – akcesoria do zabiegów endoskopowych
Beschreibung: akcesoria do zabiegów endoskopowych - wg załącznika nr 2/15 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: zadanie nr 16 – obwody krążenia pozaustrojowego
Beschreibung: obwody krążenia pozaustrojowego - wg załącznika nr 2/16 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: zadanie nr 17 – układy oddechowe noworodkowe
Beschreibung: układy oddechowe noworodkowe - wg załącznika nr 2/17 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 17
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157810 Sauerstofftherapieanlage
Los: LOT-0018
Titel: zadanie nr 18 – czujniki neonatologiczne do saturacji
Beschreibung: czujniki neonatologiczne do saturacji - wg załącznika nr 2/18 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: zadanie nr 19 – tubki do drenażu ucha z fluoroplastiku
Beschreibung: tubki do drenażu ucha z fluoroplastiku - wg załącznika nr 2/19 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 19
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141642 Dränzubehör
Los: LOT-0020
Titel: zadanie nr 20 – przyrządy do drenażu ucha z tytanu
Beschreibung: przyrządy do drenażu ucha z tytanu - wg załącznika nr 2/20 do SWZ
Interne Kennung: zadanie 20