2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZ0233410: Transakční portál Oblastní nemocnice Příbram - HW
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky je vytvoření dostatečně robustního a bezpečného prostředí informačních technologií, které slouží pro provoz Transakčního portálu pro sdílení a výměnu dat mezi informačními systémy Oblastní nemocnice Příbram a jinými externími systémy. Tato veřejná zakázka bude spolufinancována z prostředků strukturálních fondů Evropské unie prostřednictvím Integrovaného regionálního operačního programu. Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a implementace: HW a SW – Hardware a software vč. implementace a služeb k jejich zprovoznění k provozu Transakčního portálu. Součástí plnění veřejné zakázky je i zajištění servisní podpory provozu předmětu veřejné zakázky po dobu 60 měsíců od předání předmětu veřejné zakázky. (na tento HW a SW bude následně probíhat část implementace procesů transakčního portálu, která již byla vysoutěžena v zakázce VZ0219226 Část: Transakční portál – Transakčního portálu pro sdílení a výměnu dat) kde byla vybrána za dodavatele společnost Stapro, s. r. o.
Interne Kennung: 31/2025/OVZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72590000 Computer-Fachdienste
5. Los
Los: LOT-0001