121955-2025 - Ergebnis
Polen – Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke – Dostawa fabrycznie nowego specjalistycznego samochodu do czyszczenia kanalizacji z odzyskiem wody na potrzeby Zambrowskiego Ciepłownictwa i Wodociągów Sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowego specjalistycznego samochodu do czyszczenia kanalizacji z odzyskiem wody na potrzeby Zambrowskiego Ciepłownictwa i Wodociągów Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego specjalistycznego samochodu do czyszczenia kanalizacji z odzyskiem wody.
Vorherige Bekanntmachung: 33438-2025
Interne Kennung: P/01/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ze względu na ograniczoną ilość znaków szczegółowe informacje zawarte są w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przetarg nieograniczony na dostawę fabrycznie nowego specjalistycznego samochodu do czyszczenia kanalizacji z odzyskiem wody na potrzeby Zambrowskiego Ciepłownictwa i Wodociągów Sp. z o.o.
Menge: 1 Stück