12196-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen – „Utrzymanie porządku i czystości na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Utrzymanie porządku i czystości na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie porządku i czystości na terenach Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części, w następujący sposób: Część 1. Letnie oczyszczanie ulic na terenie Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy, Część 2. Oczyszczanie terenów położonych na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, obejmujące m.in. oczyszczanie terenów niezagospodarowanych oraz koszenie chwastów i jednorocznych samosiewów, Część 3. Opróżnianie i zakup koszy ulicznych zlokalizowanych na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, Część 4 . Likwidacja dzikich wysypisk na terenie Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy. Ofertę można składać w odniesieniu do wszystkich części zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji każdej z części zamówienia określają: - Opis przedmiotu zamówienia – Załączniki nr 5a,5b,5c,5d. - Projektowane postanowienia umowy – Załączniki nr 6a,6b,6c,6d.
Vorherige Bekanntmachung610440-2024
Interne KennungZPTP-ZP.271.PN.12.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelLetnie oczyszczanie ulic na terenie Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest letnie oczyszczanie ulic na terenie Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia określają: 1. Opis przedmiotu zamówienia dla części 1– Załącznik nr 5a 2. Projektowane postanowienia umowy dla części 1 – Załącznik nr 6a
Interne KennungCzęść 1
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zgodnie z art. 441 ust.1 ustawy Pzp, przewiduje możliwość skorzystania z dodatkowych usług w ramach „prawa opcji”. W wariancie opcjonalnym przewiduje się, w okresie obowiązywania umowy, wykonywanie tożsamych usług co w zamówieniu podstawowym w dodatkowych terminach uzależnionych od występujących sytuacji zleconych przez Zamawiającego. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji do końca okresu realizacji umowy, o ile Wykonawca otrzyma zawiadomienie od Zamawiającego, że zamierza korzystać z prawa opcji, nie później niż do dnia 30.09.2025 r. Szczegółowy zakres opcji, rodzaj oraz okoliczności skorzystania z prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 6a do SWZ) oraz w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 5a do SWZ).
LosLOT-0002
TitelOczyszczanie pozostałych terenów Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest oczyszczanie terenów położonych na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, obejmujące m.in. oczyszczanie terenów niezagospodarowanych oraz koszenie chwastów i jednorocznych samosiewów. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia określają: 1. Opis przedmiotu zamówienia dla części 2– Załącznik nr 5b 2. Projektowane postanowienia umowy dla części 2 – Załącznik nr 6b
Interne KennungCzęść 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90511300 Müllsammlung
Beschreibung der OptionenZamawiający zgodnie z art. 441 ust.1 ustawy Pzp, przewiduje możliwość skorzystania z dodatkowych usług w ramach „prawa opcji”. W wariancie opcjonalnym przewiduje się, w okresie obowiązywania umowy, wykonywanie tożsamych usług co w zamówieniu podstawowym w dodatkowych terminach uzależnionych od występujących sytuacji zleconych przez Zamawiającego. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji do końca okresu realizacji umowy, o ile Wykonawca otrzyma zawiadomienie od Zamawiającego, że zamierza korzystać z prawa opcji, nie później niż do dnia 30.09.2025 r. Szczegółowy zakres opcji, rodzaj oraz okoliczności skorzystania z prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 6b do SWZ) oraz w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 5b do SWZ).
LosLOT-0003
TitelOpróżnianie i zakup koszy ulicznych zlokalizowanych na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opróżnianie i zakup koszy ulicznych zlokalizowanych na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia określają: 1. Opis przedmiotu zamówienia dla części 3– Załącznik nr 5c 2. Projektowane postanowienia umowy dla części 3 – Załącznik nr 6c
Interne KennungCzęść 3
Haupteinstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90918000 Entleerung von Abfallbehältern
Beschreibung der OptionenZamawiający zgodnie z art. 441 ust.1 ustawy Pzp, przewiduje możliwość skorzystania z dodatkowych usług w ramach „prawa opcji”. W wariancie opcjonalnym przewiduje się, w okresie obowiązywania umowy, wykonywanie tożsamych usług co w zamówieniu podstawowym w dodatkowych terminach uzależnionych od występujących sytuacji zleconych przez Zamawiającego. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji do końca okresu realizacji umowy, o ile Wykonawca otrzyma zawiadomienie od Zamawiającego, że zamierza korzystać z prawa opcji, nie później niż do dnia 30.09.2025 r. Szczegółowy zakres opcji, rodzaj oraz okoliczności skorzystania z prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 6c do SWZ) oraz w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 5c do SWZ).
LosLOT-0004
TitelLikwidacja dzikich wysypisk na terenie Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest likwidacja dzikich wysypisk położonych na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia określają: 1. Opis przedmiotu zamówienia dla części 4– Załącznik nr 5d 2. Projektowane postanowienia umowy dla części 4 – Załącznik nr 6d
Interne KennungCzęść 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Beschreibung der OptionenZamawiający zgodnie z art. 441 ust.1 ustawy Pzp, przewiduje możliwość skorzystania z dodatkowych usług w ramach „prawa opcji”. W wariancie opcjonalnym przewiduje się, w okresie obowiązywania umowy, wykonywanie tożsamych usług co w zamówieniu podstawowym w dodatkowych terminach uzależnionych od występujących sytuacji zleconych przez Zamawiającego. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji do końca okresu realizacji umowy, o ile Wykonawca otrzyma zawiadomienie od Zamawiającego, że zamierza korzystać z prawa opcji, nie później niż do dnia 30.09.2025 r. Szczegółowy zakres opcji, rodzaj oraz okoliczności skorzystania z prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 6d do SWZ) oraz w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 5d do SWZ).