See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony PN/61IK/10/2023 na dostawy implantów do zabiegów chirurgicznych wykonywanych w celu leczenia schorzeń kręgosłupa w Warszawskim Centrum Chirurgii Kręgosłupa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy implantów do zabiegów chirurgicznych wykonywanych w celu leczenia schorzeń kręgosłupa w Warszawskim Centrum Chirurgii Kręgosłupa Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy”. Wspólny słownik zamówień: 33184100-4 Implanty chirurgiczne
Vorherige Bekanntmachung: 681128-2023
Interne Kennung: PN/61IK/10/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Zestawy do stabilizacji kręgosłupa typ I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 - Zestawy do stabilizacji kręgosłupa typ II
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3 - Zestaw do podawania cementu
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4 - Zestawy do stabilizacji kręgosłupa wraz z implantami międzytrzonowymi, protezami trzonu i substytutem kości typ III
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie nr 5 - Zestawy do stabilizacji kręgosłupa szyjnego
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Zadanie nr 6 - Materiały zużywalne do zabiegów endoskopowych kręgosłupa