2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienst voor de restauratie van de bewoners en de bezoekers van de Koning Boudewijn en Doorndal -residenties en het Kort Verblijf Adrienne Gommers en de levering van dranken en voedingswaren voor de cafetaria voor de periode van 01.03.2022 tot 28.02.2026
Beschreibung: Artikels N° I.1, I.2, I.3, I.4, I.5, I.6, I.7, I.8, I.9, I.10, I.11, I.12, I.13, I.14, I.15, I.16 en I.17 van de administratieve bepalingen en N° II.1, II.2, II.3, II.4, II.5, II.6, II.7, II.8, II.9, II.10, II.11, II.12, II.13, II.14, II.15, II.16, II.17, II.18, II.19, II.20, II.21, II.22, II.23, II.24, II.25, II.26, II.27, II.28, II.29, II.30, II.31, II.32, II.33, II.34, II.35, II.36, II.37, II.38, II.39, II.40, II.41, II.42 et II.43 van de contractuele bepalingen, punt III de technische bepalingen, de bijlagen A, B, C, D en E betreffen perceel 1. Artikels N° I.1, I.2, I.3, I.4, I.5, I.6, I.7, I.8, I.9, I.10, I.11, I.12, I.13, I.14, I.15, I.16, I.17 en I.18 van de administratieve bepalingen en N° N° II.1, II.2, II.3, II.4, II.5, II.6, II.7, II.8, II.9, II.10, II.18, II33, II.34, II.38, II.39, II.41 et II.42 van de contractuele bepalingen, de bijlagen A, B en E betreffen perceel 2.
Interne Kennung: CPAS Woluwe-Saint-Pierre-PPP0LD-271/1004/2021/018-F02__2__16043_DUPLICATE
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Restauratie voor de Residenties Koning Boudewijn en Doorndal en het Kort Verblijf Adrienne Gommers
Beschreibung: zie II.2.1
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Levering van dranken en voedingswaren voor de cafetaria, voor de individuele leveringen aan de kamers en op diensten
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15812000 Gebäck und Kuchen, 15831200 Weißzucker, 15980000 Alkoholfreie Getränke, 15555100 Speiseeis, 15931200 Tafelwein, 15861000 Kaffee, 15863000 Tee, 15982200 Schokoladenmilch, 15511000 Milch, 15821200 Süßes Gebäck, 15961000 Bier, 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste