122037-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Kühlgruppen – Usługa konserwacji, napraw i usuwania awarii urządzeń i instalacji klimatyzacyjno-wentylacyjnych oraz systemów BMS w obiektach budowlanych znajdujących się na terenach kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Siedlcach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa konserwacji, napraw i usuwania awarii urządzeń i instalacji klimatyzacyjno-wentylacyjnych oraz systemów BMS w obiektach budowlanych znajdujących się na terenach kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Siedlcach
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa konserwacji, napraw i usuwania awarii urządzeń i instalacji klimatyzacyjno-wentylacyjnych oraz systemów BMS w obiektach budowlanych znajdujących się na terenach kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Siedlcach z podziałem na 5 zadań (5 części): Zadanie nr 1 – SOI Siedlce Zadanie nr 2 – SOI Wesoła Zadanie nr 3 – SOI Biała Podlaska Zadanie nr 4 – SOI Biała Podlaska/Roskosz Zadanie nr 5 – Rzepiska 2. Miejsce wykonania usługi: Zadanie nr 1 - SOI Siedlce - Siedlce ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 5, 08-110 Siedlce - Grabianów gmina Siedlce, 08-110 Siedlce - Garwolin ul. Tadeusza Kościuszki 28, 08-400 Garwolin - Życzyn, 08-455 Trojanów Zadanie nr 2 - SOI Wesoła - Wesoła ul. Okuniewska 1, 05-075 Warszawa Wesoła - Pilawa ul. Wojska Polskiego 66, 08-440 Pilawa - Zielonka ul. Wyszyńskiego 7, 05-220 Zielonka Zadanie nr 3 - SOI Biała Podlaska - Biała Podlaska, ul. 61 Lotniczego Pułku Szkolno-Bojowego 6, 21-500 Biała Podlaska - Biała Podlaska, ul. 61 Lotniczego Pułku Szkolno-Bojowego 8, 21-500 Biała Podlaska - Biała Podlaska, ul. Aleja Tysiąclecia 28, 21-500 Biała Podlaska - „Sidorki” ul. Sidorska, 21-500 Biała Podlaska - Kostomłoty, gmina Kodeń, 21-509 Kodeń - Kopytów 10, gmina Kodeń, 21-509 Kodeń Zadanie nr 4 - SOI Biała Podlaska/Roskosz - Roskosz 22, gmina Biała Podlaska, 21-500 Biała Podlaska Zadanie nr 5 - Rzepiska - Rzepiska 45, gmina Hajnówka, 17-200 Hajnówka. 3. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 6 do SWZ (projektowane postanowienia umowy). 4. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia podobnego, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, po zrealizowaniu zamówienia podstawowego, w wysokości do 20% kwoty zamówienia podstawowego polegającego na udzieleniu, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz w zależności od potrzeb Zamawiającego, w szczególności w razie potrzeby zachowania ciągłości realizacji przedmiotu umowy. Udzielenie zamówienia podobnego wymaga zawarcia nowej umowy w tym zakresie.
Interne KennungU/10/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - SOI Siedlce
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa konserwacji, napraw i usuwania awarii urządzeń i instalacji klimatyzacyjno - wentylacyjnych oraz systemów BMS w obiektach budowlanych znajdujących się na terenach kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Siedlcach z podziałem na 5 zadań (5 części): Zadanie nr 1 – SOI Siedlce Miejsce wykonania usługi: Zadanie nr 1 - SOI Siedlce - Siedlce ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 5, 08-110 Siedlce - Grabianów gmina Siedlce, 08-110 Siedlce - Garwolin ul. Tadeusza Kościuszki 28, 08-400 Garwolin - Życzyn, 08-455 Trojanów Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 6 do SWZ (projektowane postanowienia umowy). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia podobnego, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, po zrealizowaniu zamówienia podstawowego, w wysokości do 20% kwoty zamówienia podstawowego polegającego na udzieleniu, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz w zależności od potrzeb Zamawiającego, w szczególności w razie potrzeby zachowania ciągłości realizacji przedmiotu umowy. Udzielenie zamówienia podobnego wymaga zawarcia nowej umowy w tym zakresie.
Interne KennungU/10/2026/1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - SOI Wesoła
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa konserwacji, napraw i usuwania awarii urządzeń i instalacji klimatyzacyjno - wentylacyjnych oraz systemów BMS w obiektach budowlanych znajdujących się na terenach kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Siedlcach z podziałem na 5 zadań (5 części): Zadanie nr 2 – SOI Wesoła Miejsce wykonania usługi: Zadanie nr 2 - SOI Wesoła - Wesoła ul. Okuniewska 1, 05-075 Warszawa Wesoła - Pilawa ul. Wojska Polskiego 66, 08-440 Pilawa - Zielonka ul. Wyszyńskiego 7, 05-220 Zielonka Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 6 do SWZ (projektowane postanowienia umowy). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia podobnego, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, po zrealizowaniu zamówienia podstawowego, w wysokości do 20% kwoty zamówienia podstawowego polegającego na udzieleniu, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz w zależności od potrzeb Zamawiającego, w szczególności w razie potrzeby zachowania ciągłości realizacji przedmiotu umowy. Udzielenie zamówienia podobnego wymaga zawarcia nowej umowy w tym zakresie.
Interne KennungU/10/2026/2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 - SOI Biała Podlaska
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa konserwacji, napraw i usuwania awarii urządzeń i instalacji klimatyzacyjno - wentylacyjnych oraz systemów BMS w obiektach budowlanych znajdujących się na terenach kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Siedlcach z podziałem na 5 zadań (5 części): Zadanie nr 3 – SOI Biała Podlaska Miejsce realizacji zamówienia: Zadanie nr 3 - SOI Biała Podlaska - Biała Podlaska, ul. 61 Lotniczego Pułku Szkolno-Bojowego 6, 21-500 Biała Podlaska - Biała Podlaska, ul. 61 Lotniczego Pułku Szkolno-Bojowego 8, 21-500 Biała Podlaska - Biała Podlaska, ul. Aleja Tysiąclecia 28, 21-500 Biała Podlaska - „Sidorki” ul. Sidorska, 21-500 Biała Podlaska - Kostomłoty, gmina Kodeń, 21-509 Kodeń - Kopytów 10, gmina Kodeń, 21-509 Kodeń Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 6 do SWZ (projektowane postanowienia umowy). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia podobnego, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, po zrealizowaniu zamówienia podstawowego, w wysokości do 20% kwoty zamówienia podstawowego polegającego na udzieleniu, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz w zależności od potrzeb Zamawiającego, w szczególności w razie potrzeby zachowania ciągłości realizacji przedmiotu umowy. Udzielenie zamówienia podobnego wymaga zawarcia nowej umowy w tym zakresie.
Interne KennungU/10/2026/3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 - SOI Biała Podlaska/Roskosz
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa konserwacji, napraw i usuwania awarii urządzeń i instalacji klimatyzacyjno - wentylacyjnych oraz systemów BMS w obiektach budowlanych znajdujących się na terenach kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Siedlcach z podziałem na 5 zadań (5 części): Zadanie nr 4 – SOI Biała Podlaska/Roskosz Miejsce realizacji zamówienia: Zadanie nr 4 - SOI Biała Podlaska/Roskosz - Roskosz 22, gmina Biała Podlaska, 21-500 Biała Podlaska Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 6 do SWZ (projektowane postanowienia umowy). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia podobnego, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, po zrealizowaniu zamówienia podstawowego, w wysokości do 20% kwoty zamówienia podstawowego polegającego na udzieleniu, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz w zależności od potrzeb Zamawiającego, w szczególności w razie potrzeby zachowania ciągłości realizacji przedmiotu umowy. Udzielenie zamówienia podobnego wymaga zawarcia nowej umowy w tym zakresie.
Interne KennungU/10/2026/4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 - Rzepiska
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa konserwacji, napraw i usuwania awarii urządzeń i instalacji klimatyzacyjno - wentylacyjnych oraz systemów BMS w obiektach budowlanych znajdujących się na terenach kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Siedlcach z podziałem na 5 zadań (5 części): Zadanie nr 5 - Rzepiska Miejsce realizacji zamówienia: Zadanie nr 5 - Rzepiska - Rzepiska 45, gmina Hajnówka, 17-200 Hajnówka. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 6 do SWZ (projektowane postanowienia umowy). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia podobnego, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, po zrealizowaniu zamówienia podstawowego, w wysokości do 20% kwoty zamówienia podstawowego polegającego na udzieleniu, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz w zależności od potrzeb Zamawiającego, w szczególności w razie potrzeby zachowania ciągłości realizacji przedmiotu umowy. Udzielenie zamówienia podobnego wymaga zawarcia nowej umowy w tym zakresie.
Interne KennungU/10/2026/5