122038-2025 - Wettbewerb
Polen – Kupplungen – Dostawa części zamiennych do sprzęgieł i układów hamulcowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 291-22
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa części zamiennych do sprzęgieł i układów hamulcowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 291-22
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do sprzęgieł i układów hamulcowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 291-22. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Rodzaj i ilości zadań szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung386157-2024
Interne Kennung702500197
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42141500 Kupplungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungMateriał wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
Interne KennungZadanie nr 6
LosLOT-0007
Interne KennungZadanie nr 7
LosLOT-0008
Interne KennungZadanie nr 8
LosLOT-0009
Interne KennungZadanie nr 9
LosLOT-0010
Interne KennungZadanie nr 10
LosLOT-0011
Interne KennungZadanie nr 11
LosLOT-0012
Interne KennungZadanie nr 12
LosLOT-0013
Interne KennungZadanie nr 13
LosLOT-0014
Interne KennungZadanie nr 14
LosLOT-0015
Interne KennungZadanie nr 15
LosLOT-0016
Interne KennungZadanie nr 16
LosLOT-0017
Interne KennungZadanie nr 17
LosLOT-0018
Interne KennungZadanie nr 18
LosLOT-0019
Interne KennungZadanie nr 19
LosLOT-0020
Interne KennungZadanie nr 20
LosLOT-0021
Interne KennungZadanie nr 21
LosLOT-0022
Interne KennungZadanie nr 22
LosLOT-0023
Interne KennungZadanie nr 23
LosLOT-0024
Interne KennungZadanie nr 24
LosLOT-0025
Interne KennungZadanie nr 25
LosLOT-0026
Interne KennungZadanie nr 26
LosLOT-0027
Interne KennungZadanie nr 27
LosLOT-0028
Interne KennungZadanie nr 28
LosLOT-0029
Interne KennungZadanie nr 29
LosLOT-0030
Interne KennungZadanie nr 30