See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup urządzeń i wyrobów medycznych niezbędnych do sprawowania opieki kardiologicznej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.1-2.10 do SWZ –Formularz wymaganych parametrów dla poszczególnych pakietów (1-10)
Interne Kennung: ZP.260.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Aparaty EKG
Beschreibung: Zakup urządzeń i wyrobów medycznych niezbędnych do sprawowania opieki kardiologicznej w SPZOZ w Kościanie - Zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 1 Formularz wymaganych parametrów
Interne Kennung: ZP.260.3.2026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Defibrylatory
Beschreibung: Zakup urządzeń i wyrobów medycznych niezbędnych do sprawowania opieki kardiologicznej w SPZOZ w Kościanie - Zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 2 Formularz wymaganych parametrów
Interne Kennung: ZP.260.3.2026/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: Urządzenie do pomiarów hemodynamicznych
Beschreibung: Zakup urządzeń i wyrobów medycznych niezbędnych do sprawowania opieki kardiologicznej w SPZOZ w Kościanie - Zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 3 Formularz wymaganych parametrów
Interne Kennung: ZP.260.3.2026/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4: Holtery EKG
Beschreibung: Zakup urządzeń i wyrobów medycznych niezbędnych do sprawowania opieki kardiologicznej w SPZOZ w Kościanie - Zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 4 Formularz wymaganych parametrów
Interne Kennung: ZP.260.3.2026/4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182210 Herzschrittmacher
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5: Holtery RR
Beschreibung: Zakup urządzeń i wyrobów medycznych niezbędnych do sprawowania opieki kardiologicznej w SPZOZ w Kościanie - Zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 5 Formularz wymaganych parametrów
Interne Kennung: ZP.260.3.2026/5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6: Kardiomonitory
Beschreibung: Zakup urządzeń i wyrobów medycznych niezbędnych do sprawowania opieki kardiologicznej w SPZOZ w Kościanie - Zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 6 Formularz wymaganych parametrów
Interne Kennung: ZP.260.3.2026/6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7: Łóżka z wyposażeniem i szafki przyłóżkowe
Beschreibung: Zakup urządzeń i wyrobów medycznych niezbędnych do sprawowania opieki kardiologicznej w SPZOZ w Kościanie - Zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 7 Formularz wymaganych parametrów
Interne Kennung: ZP.260.3.2026/7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8: Zestawy pomp infuzyjnych
Beschreibung: Zakup urządzeń i wyrobów medycznych niezbędnych do sprawowania opieki kardiologicznej w SPZOZ w Kościanie - Zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 8 Formularz wymaganych parametrów
Interne Kennung: ZP.260.3.2026/8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9: System do próby wysiłkowej
Beschreibung: Zakup urządzeń i wyrobów medycznych niezbędnych do sprawowania opieki kardiologicznej w SPZOZ w Kościanie - Zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 9 Formularz wymaganych parametrów
Interne Kennung: ZP.260.3.2026/9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10: Aparat USG z głowicą echo
Beschreibung: Zakup urządzeń i wyrobów medycznych niezbędnych do sprawowania opieki kardiologicznej w SPZOZ w Kościanie - Zał. nr 2 do SWZ - Pakiet 10 Formularz wymaganych parametrów
Interne Kennung: ZP.260.3.2026/10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen