2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf xMAP flow-gebaseerd multiplex platform met dubbele reporter inclusief onderhoud
Beschreibung: Aanleiding Binnen het RIVM, centrum IIV, afdeling IMS is de behoefte ontstaan voor de aanschaf van een xMAP (Multi-Analyte Profiling) flow-gebaseerd multiplex platform met een dubbele reporter. Deze wens is er omdat voor de immuun surveillance activiteiten vaak meerdere detecties uitgevoerd worden die nu apart ingezet moet worden, inclusief het voorbereiden van de tests. Hierdoor wordt er dus ook een dubbele hoeveelheid materialen gebruikt voor het uitvoeren van de tests. Het betreft multiplex test op basis van beads die antistoffen tegen meerdere ziekteverwekkers simultaan meten en zijn zowel intern gevalideerd, als geëvalueerd in externe internationale QA onderzoeken. Deze nieuwe innovatie van dual reporter voor xMAP technologie maakt het mogelijk om gelijktijdig twee in plaats van een excitatie signaal te detecteren (groen en violet laser). Hierdoor treedt, naast de besparing op materialen, een verdubbeling van de capaciteit op. Daarnaast kan het apparaat, samen met de huidige xMAP technologie capaciteit, als extra single reporter meetcapaciteit worden ingezet. Het apparaat zal worden ingezet voor humoraal immuunsurveillance onderzoek en vormt daarin een extra uitbreiding op de bestaande capaciteit met de extra mogelijkheid van een tweede reporter excitatie laser (violet). Het apparaat moet mogelijkheid hebben voor het lezen van maximaal 500 individuele analyten per well met een dynamische range van 4.5 tot 5.5 log, een plaat run tijd van ca. 20 min en een classificatie laser en twee reporter excitatie lasers. Doel van de aanbesteding Het doel van deze Europese aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst voor de levering van een xMAP flow-gebaseerd multiplex platform met dubbele reporter en een Overeenkomst voor het onderhoud tussen het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu en één Opdrachtnemer.
Interne Kennung: T135467/RIVM/JR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsstukken.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33127000 Ausrüstung für Immunoanalysen, 38432000 Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0000