2. Verfahren
Verfahren
Titel: Markedsdialog - Kontrakt om tilrettelæggelse og drift af sparringsforløb under Innofounder-programmet
Beschreibung: Innovationsfonden ønsker at udbyde en kontrakt om tilrettelæggelse og drift af sparringsforløb under Innofounder-programmet. Læs mere om det nuværende Innofounder-program her: https://innovationsfonden.dk/da/programmer/innofounder. Der lanceres et justeret Innofounderprogram i Q3 2026. Kontrakten vil blive indgået mellem Innovationsfonden og Konsulenten. Konsulenten skal i henhold til kontrakten stå for tilrettelæggelsen og driften af sparringsforløbet til det justerede Innofounder-program. I forbindelse med udarbejdelsen af udbudsmaterialet ønsker Innovationsfonden at invitere alle interesserede aktører til at deltage i denne markedsdialog med henblik på at optimere det endelige udbudsmateriale. Innovationsfonden henviser til dokumenterne ”Invitation til markedsdialog”, ”Kontraktbilag 1: Opgavebeskrivelse og kravspecifikation” og ”Spørgeskema” for mere information om markedsdialogen, udbuddet og ydelserne og de spørgsmål/emner, som Innovationsfonden ønsker kommentarer til. Alle interesserede aktører opfordres til at holde sig opdateret om markedsdialogen i Digitale Udbud.
Interne Kennung: -
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79410000 Unternehmens- und Managementberatung