See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego "Pożyczka Termomodernizacyjna" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawcy (zwanego również "Pośrednikiem Finansowym" lub "PF"), który świadczyć będzie zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym "Pożyczka Termomodernizacyjna", do którego Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy "Rozwój gospodarczy województwa podlaskiego poprzez wykorzystywanie instrumentów finansowych" i z którego udzielane będą Jednostkowe Pożyczki. Parametry udzielanych poprzez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w "Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka Termomodernizacyjna stanowiącej załącznik nr 2 do Istotnych Postanowień Umowy (dalej: "Umowa Operacyjna), która stanowi załącznik 2 do SIWZ. Odniesienia do SIWZ z postepowania DZZK/128/DIF/2017.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZZK/128/DIF/2017 cz. 0 Aneks nr 7
Art des Auftrags: Dienstleistungen