See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych z podziałem na części: Część I: Sukcesywne dostawy olejów i tłuszczy roślinnych Część II: Sukcesywne dostawy dań instant Część III: Sukcesywne dostawy sosów, zup, przypraw przetworzonych i miodów Część IV: Sukcesywne dostawy produktów wegetariańskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych z podziałem na części: Część I: Sukcesywne dostawy olejów i tłuszczy roślinnych Część II: Sukcesywne dostawy dań instant Część III: Sukcesywne dostawy sosów, zup, przypraw przetworzonych i miodów Część IV: Sukcesywne dostawy produktów wegetariańskich Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3a-d do SWZ (odpowiednim dla danej części).
Vorherige Bekanntmachung: 722635-2025
Interne Kennung: 142/KPW/ŻYWN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15420000 Raffinierte Öle und Fette, 15431000 Margarine und ähnliche Zubereitungen, 15870000 Würzmittel, 15894100 Vegetarische Mahlzeiten, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse, 15891000 Suppen und Brühen, 15894000 Verarbeitete Lebensmittel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ I: Sukcesywne dostawy olejów i tłuszczy roślinnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: CZĘŚĆ I: Sukcesywne dostawy olejów i tłuszczy roślinnych . Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3a do SWZ dla części I.
Interne Kennung: 142/KPW/ŻYWN/2025-I
Haupteinstufung (cpv): 15420000 Raffinierte Öle und Fette
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15431000 Margarine und ähnliche Zubereitungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia dostaw produktów żywnościowych z zastosowaniem prawa opcji, o którym mowa w art.441 ustawy Pzp. Prawem opcji jest możliwość uzupełniającego zwiększenia dostaw produktów żywnościowych objętych zamówieniem, na warunkach zawartej umowy, do wielkości maksymalnych, wskazanych w kol. nr 9 tabeli z § 2 ust. 3 umowy (zgodnej z Kalkulacją ceny ofertowej stanowiącą załącznik do Formularza oferty). Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z prawa opcji tj. od zwiększenia potrzeb Zamawiającego lub podległych gospodarczo Zamawiającemu jednostek wojskowych, a w związku z tym od otrzymania/ wydzielenia dodatkowych środków finansowych na opisany w załączniku nr 1 do umowy (zgodny z zał. nr 3a do SWZ) przedmiot zamówienia. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji zawartej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji bądź skorzystania częściowego, wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Uruchomienie prawa opcji (każdorazowo) nastąpi po wyczerpaniu ilości produktów żywnościowych w zamówieniu podstawowym, poprzez złożenie pisemnego zamówienia, na zasadach przewidzianych w umowie.
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ II: Sukcesywne dostawy dań instant
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: CZĘŚĆ II: Sukcesywne dostawy dań instant. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3b do SWZ dla części II.
Interne Kennung: 142/KPW/ŻYWN/2025-II
Haupteinstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15894000 Verarbeitete Lebensmittel
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia dostaw produktów żywnościowych z zastosowaniem prawa opcji, o którym mowa w art.441 ustawy Pzp. Prawem opcji jest możliwość uzupełniającego zwiększenia dostaw produktów żywnościowych objętych zamówieniem, na warunkach zawartej umowy, do wielkości maksymalnych, wskazanych w kol. nr 9 tabeli z § 2 ust. 3 umowy (zgodnej z Kalkulacją ceny ofertowej stanowiącą załącznik do Formularza oferty). Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z prawa opcji tj. od zwiększenia potrzeb Zamawiającego lub podległych gospodarczo Zamawiającemu jednostek wojskowych, a w związku z tym od otrzymania/ wydzielenia dodatkowych środków finansowych na opisany w załączniku nr 1 do umowy (zgodny z zał. nr 3b do SWZ) przedmiot zamówienia. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji zawartej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji bądź skorzystania częściowego, wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Uruchomienie prawa opcji (każdorazowo) nastąpi po wyczerpaniu ilości produktów żywnościowych w zamówieniu podstawowym, poprzez złożenie pisemnego zamówienia, na zasadach przewidzianych w umowie.
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ III: Sukcesywne dostawy sosów, zup, przypraw przetworzonych i miodów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: CZĘŚĆ III: Sukcesywne dostawy sosów, zup, przypraw przetworzonych i miodów . Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3c do SWZ dla części III.
Interne Kennung: 142/KPW/ŻYWN/2025-III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15870000 Würzmittel, 15891000 Suppen und Brühen, 15894000 Verarbeitete Lebensmittel
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia dostaw produktów żywnościowych z zastosowaniem prawa opcji, o którym mowa w art.441 ustawy Pzp. Prawem opcji jest możliwość uzupełniającego zwiększenia dostaw produktów żywnościowych objętych zamówieniem, na warunkach zawartej umowy, do wielkości maksymalnych, wskazanych w kol. nr 9 tabeli z § 2 ust. 3 umowy (zgodnej z Kalkulacją ceny ofertowej stanowiącą załącznik do Formularza oferty). Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z prawa opcji tj. od zwiększenia potrzeb Zamawiającego lub podległych gospodarczo Zamawiającemu jednostek wojskowych, a w związku z tym od otrzymania/ wydzielenia dodatkowych środków finansowych na opisany w załączniku nr 1 do umowy (zgodny z zał. nr 3c do SWZ) przedmiot zamówienia. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji zawartej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji bądź skorzystania częściowego, wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Uruchomienie prawa opcji (każdorazowo) nastąpi po wyczerpaniu ilości produktów żywnościowych w zamówieniu podstawowym, poprzez złożenie pisemnego zamówienia, na zasadach przewidzianych w umowie.
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ IV: Sukcesywne dostawy produktów wegetariańskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: CZĘŚĆ IV: Sukcesywne dostawy produktów wegetariańskich . Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3d do SWZ dla części IV.
Interne Kennung: 142/KPW/ŻYWN/2025-IV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15894100 Vegetarische Mahlzeiten
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia dostaw produktów żywnościowych z zastosowaniem prawa opcji, o którym mowa w art.441 ustawy Pzp. Prawem opcji jest możliwość uzupełniającego zwiększenia dostaw produktów żywnościowych objętych zamówieniem, na warunkach zawartej umowy, do wielkości maksymalnych, wskazanych w kol. nr 9 tabeli z § 2 ust. 3 umowy (zgodnej z Kalkulacją ceny ofertowej stanowiącą załącznik do Formularza oferty). Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z prawa opcji tj. od zwiększenia potrzeb Zamawiającego lub podległych gospodarczo Zamawiającemu jednostek wojskowych, a w związku z tym od otrzymania/ wydzielenia dodatkowych środków finansowych na opisany w załączniku nr 1 do umowy (zgodny z zał. nr 3d do SWZ) przedmiot zamówienia. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji zawartej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji bądź skorzystania częściowego, wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Uruchomienie prawa opcji (każdorazowo) nastąpi po wyczerpaniu ilości produktów żywnościowych w zamówieniu podstawowym, poprzez złożenie pisemnego zamówienia, na zasadach przewidzianych w umowie.