2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA MEDYCZNA W ZAKRESIE CZYNNOŚCI MEDYCYNY LABORATORYJNEJ ORAZ PROWADZENIA BANKU KRWI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych w zakresie czynności medycyny laboratoryjnej oraz prowadzenia Banku Krwi wraz z badaniami serologicznymi według ilości i asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ. Szczegółowe wymagania co do przedmiotu zamówienia zawarte są w SWZ oraz projekcie umowy.
Interne Kennung: AZ.291.54.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85146000 Dienstleistungen von Blutbanken
5. Los
Los: LOT-0001