122281-2025 - Ergebnis
Tschechien – Mischmaschinen – Ondřej Bačina – Rozšíření kompostárny „Kompostárna Panenské Břežany"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOndřej Bačina – Rozšíření kompostárny „Kompostárna Panenské Břežany"
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka homogenizéru a silniční mostové váhy. Veřejná zakázka je rozdělena na části a účastník může podat nabídku na 1 či více strojů. Na každý stroj je nutné podat samostatnou nabídku.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996400 Mischmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. část VZ – Homogenizér
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka homogenizéru. Veřejná zakázka je rozdělena na části a účastník může podat nabídku na 1 či více strojů. Na každý stroj je nutné podat samostatnou nabídku.
Interne Kennung1.část
LosLOT-0002
Titel2. část VZ – Silniční mostová váha
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka silniční mostové váhy. Veřejná zakázka je rozdělena na části a účastník může podat nabídku na 1 či více strojů. Na každý stroj je nutné podat samostatnou nabídku.
Interne Kennung2.část
Haupteinstufung (cpv): 42923000 Wiegemaschinen und Waagen