122290-2026 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen im Gartenbau – Scheren van hagen op openbaar domein in Gent en afvoeren van het organisch materiaal
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelScheren van hagen op openbaar domein in Gent en afvoeren van het organisch materiaal
BeschreibungDe uit te voeren opdracht betreft het scheren van hagen langsheen wegen en in groenzones op openbaar domein van Stad Gent en het afvoeren van het organisch materiaal. Deze opdracht omvat: Scheren van hagen op openbaar domein in Gent (2 scheerrondes) volgens de indicatieve lijst in bijlage.
Interne KennungGD 04/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
LosLOT-0001
TitelGD 04/2026 - 1
Interne Kennung1