See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. kotew z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 67/PM/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44200000 Bauerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Kotwy strunowe wklejane albo kotwy linowe wklejane (7 pozycji) w łącznej ilości 2 923 kpl.,
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 67/PM/25 - Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44212380 Teile von Konstruktionen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Kotwy strunowe wklejane albo kotwy linowe wklejane ø20-26 L-5000 400kN wraz z podkładkami i nakrętkami w ilości 1 935 kpl.
Interne Kennung: 67/PM/25 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Kotwy strunowe wklejane albo kotwy linowe wklejane ø20-26 L-6000 350kN wraz z podkładkami i nakrętkami w ilości 20 371 kpl.
Interne Kennung: 67/PM/25 - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Kotwy strunowe wklejane albo kotwy linowe wklejane ø20-26 L-7000 400kN wraz z podkładkami i nakrętkami w ilości 15 441 kpl.
Interne Kennung: 67/PM/25 - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Kotwy strunowe wklejane albo kotwy linowe wklejane ø20-26 L-9000 mm 350kN wraz z podkładkami i nakrętkami w ilości 8 150 kpl.
Interne Kennung: 67/PM/25 - Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Kotwy strunowe wklejane albo kotwy linowe wklejane ø20-26 L-9000 400kN wraz z podkładkami i nakrętkami w ilości 1 697 kpl.
Interne Kennung: 67/PM/25 - Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Kotwy strunowe wklejane iniekcyjne IR lub równoważne albo kotwy linowe wklejane (7 pozycji) w łącznej ilości 537 kpl.
Interne Kennung: 67/PM/25 - Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Kotwy strunowe wklejane iniekcyjne IR-5/IN/E-440kN L-7000 lub równoważne albo kotwy linowe wklejane w ilości 2 403 kpl.
Interne Kennung: 67/PM/25 - Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - Kotwy linowe fi22 L-6000 480kN wraz z podkładkami 200x200x12 otwór fi25 w ilości 19 732 kpl.
Interne Kennung: 67/PM/25 - Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 - Kotwy stalowe wklejane (13 pozycji) w łącznej w ilości 23 122 kpl.
Interne Kennung: 67/PM/25 - Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 - Kotwy wstrząsoodporne APG L-3000 230kN lub równoważne w ilości 2 070 szt.
Interne Kennung: 67/PM/25 - Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 - Kotwy wklejane APB, L=2500 mm lub równoważne wraz z podkładkami kwadratowymi kształtowymi 8x150x150/fi36 w ilości 25 245 kpl.
Interne Kennung: 67/PM/25 - Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 - Kotwy iniekcyjne z zaciskiem Gifforda albo kotwy linowe z zaciskiem Gifforda oraz kotwy strunowe wklejane iniekcyjne IR lub równoważne z zaciskiem Gifforda albo kotwy linowe z zaciskiem Gifforda (2 pozycje) w łącznej w ilości 1 500 kpl. i 45 szt.
Interne Kennung: 67/PM/25 - Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 - Kotwy linowe KLW-22 L-4000 mm lub równoważne wraz z podkładkami 12x200x200 otwór fi25 w ilości 90 kpl.
Interne Kennung: 67/PM/25 - Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15 - Kotwy linowe typ KLW-22 L-6000 mm Gifford M42 lub równoważne wraz z podkładkami 12x80x80 fi25 w ilości 1 215 kpl.
Interne Kennung: 67/PM/25 - Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 - Kotwy linowe KLW-22/GN-M42/27SZ L-7000mm lub równoważne Fi22 mm wraz z podkładkami 80x80 w ilości 3 710 kpl.
Interne Kennung: 67/PM/25 - Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17 - Kotwy linowe typ KLW-22/GN-M42/27SZ długość kotwi L-9000mm lub równoważne, masa liny 20,16kg w ilości 600 kpl.
Interne Kennung: 67/PM/25 - Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18 - Kotwy rozprężne urabialne (3 pozycje) w łącznej w ilości 5 465 szt.
Interne Kennung: 67/PM/25 - Zadanie 18