12243-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Kompleksowa dostawa energii cieplnej dla celów centralnego ogrzewania dla budynków w podziale na 2 zadania.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa dostawa energii cieplnej dla celów centralnego ogrzewania dla budynków w podziale na 2 zadania.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dostawy energii cieplnej dla budynku przy ul. Węglowej 3 oraz ul. Kijowskiej 3 w Białymstoku. Zamówienie może być zrealizowane tylko przez jednego wykonawcę, Enea Ciepło Sp. z o.o., który jako jedyny podmiot na terenie, na którym zlokalizowany jest obiekt, posiada wyłączność realizacji dystrybucji energii cieplnej. Zgodnie z powyższym przedmiotowe zamówienie może być świadczone tylko przez w/w wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze.
Interne KennungDZ.AL.26.3.73.2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1: Kompleksowa dostawa energii cieplnej dla celów centralnego ogrzewania dla budynku przy ul. Węglowa 3 w Białymstoku.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dostawy energii cieplnej dla budynku przy ul. Węglowej 3 w Białymstoku. Zamówienie może być zrealizowane tylko przez jednego wykonawcę, Enea Ciepło Sp. z o.o., który jako jedyny podmiot na terenie, na którym zlokalizowany jest obiekt, posiada wyłączność realizacji dystrybucji energii cieplnej. Zgodnie z powyższym przedmiotowe zamówienie może być świadczone tylko przez w/w wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze.
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2: Kompleksowa dostawa energii cieplnej dla celów centralnego ogrzewania dla budynku przy ul. Kijowskiej 3 w Białymstoku.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dostawy energii cieplnej dla budynku przy ul. Kijowskiej 3 w Białymstoku. Zamówienie może być zrealizowane tylko przez jednego wykonawcę, Enea Ciepło Sp. z o.o., który jako jedyny podmiot na terenie, na którym zlokalizowany jest obiekt, posiada wyłączność realizacji dystrybucji energii cieplnej. Zgodnie z powyższym przedmiotowe zamówienie może być świadczone tylko przez w/w wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze.
Interne KennungZadanie nr 2