See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: De uitvoering van de Klanttevredenheidsonderzoeken voor RVO
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het uitvoeren van kwantitatieve en kwalitatieve Klanttevredenheidsonderzoeken (KTO’s). Voor de KTO’s wordt onderscheid gemaakt in KTO Algemeen en KTO Internationaal. Voor deze KTO’s worden verschillende vragenlijsten gebruikt en kennen ieder een eigen proces. De geraamde opdrachtwaarde van de Overeenkomst (inclusief optiejaren) is: KTO Algemeen & Internationaal € 1.320.000,- exclusief btw (inclusief implementatie) Uitvoeren Pilot(s) € 100.000,- exclusief btw Totale geraamde opdrachtwaarde € 1.420.000,- exclusief btw. Voor het berekenen van de maximale opdrachtwaarde wordt derhalve rekening gehouden met een marge van 30% boven de geraamde opdrachtwaarde. De maximale opdrachtwaarde van de raamovereenkomst bedraagt € 1.846.000,- excl. btw en excl. prijsindexering.
Interne Kennung: 202404057
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342311 Umfragen über Kundenzufriedenheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342310 Kundenbefragung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: zie Aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Aanbestedende dienst is voornemens over te gaan tot het sluiten van een raamovereenkomst met een looptijd van twee (2) jaar en 10 weken met, éénzijdig door de Opdrachtgever uit te oefenen, optie tot verlenging van maximaal twee (2) maal maximaal één (1) jaar. De verlenging vindt stilzwijgend plaats.