2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerinzicht Beeldmateriaal
Beschreibung: De Aanbestedende dienst wenst een Raamovereenkomst af te sluiten met één opdrachtnemer voor de Beeldmateriaal voor Meerinzicht, zoals nader omschreven onder vragenlijst 1.1 van dit document. De Raamovereenkomst heeft een initiële duur van twee (2) jaar, met een optie tot eenzijdige verlenging door de Aanbestedende dienst van twee (2) maal één (1) jaar. Aanbestedende dienst verwacht de nieuwe overeenkomst in te laten gaan op 01 januari 2025. Deze opdracht is niet in percelen aanbesteed, omdat deze opdracht naar zijn aard niet deelbaar is. De opdracht wordt gegund aan de Inschrijver die de inschrijving met de basis van de beste kwaliteit/prijsverhouding heeft uitgebracht. In de aanbestedingsstukken vindt u alle informatie die u nodig heeft voor het indienen van een inschrijving, zoals de inschrijvingsprocedure, de eisen aan de onderneming, de eisen- en wensen, de wijze van beoordeling van de inschrijvingen en de 'Aanbestedingsvoorwaarden' die van toepassing zijn op deze aanbesteding. Alle informatie in de aanbestedingsstukken dient vertrouwelijk te worden behandeld. Op deze aanbesteding is de Aanbestedingswet 2012 van toepassing. Leeswijzer Deze aanbesteding zal verlopen via het Digitale Aanbestedingsplatform Mercell Source-to-Contract. Voor het gebruik van Mercell Source-to-Contract is de 'Inschrijven voor een tender' opgesteld. U kijkt nu naar 'Stap 1: Informatie'. Hier treft u alle informatie omtrent deze aanbesteding. Door op de blauwe 'Start' knop te klikken kunt u beginnen met de prijs- en vragenlijst(en) te beantwoorden. Achter deze knop treft u voor onderhavige aanbesteding de relevante stukken. Definities De definities gebruikt in de aanbestedingsstukken hebben de betekenis zoals beschreven in artikel 1.1 van de Aanbestedingswet 2012.
Interne Kennung: T83573
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79961200 Luftaufnahmen
5. Los
Los: LOT-0000