2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vulgraad- en toegangssystemen (ondergrondse) containers
Beschreibung: Vulgraadsysteem Aanschaf en implementatie van de hardware (o.a. stroomtoevoer en sensoren die de vulgraad in de container meten) en software van het vulgraadsysteem t.b.v. de containers. De software van het vulgraadsysteem fungeert tevens als route-optimalisatiesoftware voor het inplannen van haakwagens om de (ondergrondse) containers te kunnen legen. Toegangscontrolesysteem Aanschaf en implementatie van de hardware (o.a. paslezer die de container ontgrendelt, accu, lichtpaneel en inwerpslot) en software van het toegangscontrolesysteem t.b.v. de containers. De toegangspassen die momenteel in gebruik zijn dienen te werken op het toegangscontrolesysteem. Het dient mogelijk te zijn om nieuwe toegangspassen bij de inschrijver aan te schaffen. 1
Interne Kennung: 3808220
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vulgraadsyteem
Beschreibung: Aanschaf en implementatie van de hardware (o.a. stroomtoevoer en sensoren die de vulgraad in de container meten) en software van het vulgraadsysteem t.b.v. de containers. De software van het vulgraadsysteem fungeert tevens als route-optimalisatiesoftware voor het inplannen van haakwagens om de (ondergrondse) containers te kunnen legen. 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Jaarlijkse verlenging met 1 jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Toegangscontrolesysteem
Beschreibung: Aanschaf en implementatie van de hardware (o.a. paslezer die de container ontgrendelt, accu, lichtpaneel en inwerpslot) en software van het toegangscontrolesysteem t.b.v. de containers. 1
Interne Kennung: 2