122630-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie gminy Strzegom
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie gminy Strzegom
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, położonych na terenie gminy Strzegom. Obowiązkiem wykonawcy zamówienia będzie: Odbiór i zagospodarowanie: 1)niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych – kod odpadu 20 03 01; 2)segregowanych odpadów komunalnych z podziałem na następujące frakcje: a)papier, w tym odpady z papieru i tektury oraz odpady opakowaniowe z papieru i tektury – kod odpadu 15 01 01; b)metal, tworzywa sztuczne, w tym odpady z metali i odpady opakowaniowe z metali oraz odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych i odpady opakowaniowe wielomateriałowe – kod odpadu 15 01 02; c)szkło, w tym odpady opakowaniowe ze szkła – kod odpadu 15 01 07, d)odpady ulegające biodegradacji – kod odpadu 20 02 01, e)meble i inne odpady wielkogabarytowe – kod odpadu 20 03 07, zużyte opony do 22,5 cala – kod odpadu 16 01 03, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – kod odpadu 20 01 35, zużyte baterie i akumulatory – kod odpadu 20 01 34, rozdrobnione odpady zielone (gałęzie), inne odpady nieulegające biodegradacji – kod odpadu 20 02 03, stolarkę okienną i drzwiową, urządzenia sanitarne itp. - w formie wystawek, f)tekstylia – kod odpadu 20 01 11, odzież – kod odpadu 20 01 10 – w formie wystawek, g)choinki - w okresie następującym po Świętach Bożego Narodzenia. Wyposażenie: 1) nieruchomości w pojemniki do zbiórki odpadów biodegradowalnych. 2) terenu gminy Strzegom, w obrębie istniejących „gniazd” do selektywnej zbiórki szkła należących do gminy, w pojemniki typu „dzwon”, do zbiórki papieru i tektury koloru niebieskiego. 3) usuwanie odpadów nielegalnie składowanych w miejscach do tego nieprzeznaczonych tzw. „dzikich wysypisk” z terenów gminnych będących własnością Zamawiającego. Liczba nieruchomości, na których powstają odpady komunalne: 1) nieruchomości zamieszkałe oraz nieruchomości w części zamieszkałe, a w części niezamieszkałe (mieszane) – 4 964 ( stan na dzień 03.12.2024 r.), 2) nieruchomości niezamieszkałe - w tym m.in. budynki użyteczności publicznej, szkoły, przedszkola, hotele i inne placówki codziennego pobytu, lokale handlowe i usługowe, lokale gastronomiczne, urzędy, instytucje, banki, zakłady wytwórcze i pozostałej działalności gospodarczej, związki, stowarzyszenia, cmentarze, przychodnie lekarskie, obiekty sportowe, ogródki działkowe i inne tereny ogrodów działkowych, posesje należące do związków wyznaniowych, posesje zarządzane przez jednostki administracji specjalnych, podmioty prowadzące działalność gospodarczą – 703 (stan na dzień 03.12.2024 r.), 3) wykaz adresów nieruchomości (punktów odbiorów odpadów komunalnych) stanowi załącznik nr 1 do wzoru umowy. Zamawiający przewiduje, że w ramach świadczonej usługi (w okresie 24 miesięcy) Wykonawca dokona odbioru i zagospodarowania zebranych odpadów komunalnych w ilości: 1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne: 9 650 Mg; COON 2) opakowania z tworzyw sztucznych i metali: 2 600 Mg; COOS 3) papier i tektura: 460 Mg; COOT 4) szkło: 900 Mg; COOSZ 5) odpady ulegające biodegradacji: 3 650 Mg; COOB 6) inne odpady nieulegające biodegradacji: 300 Mg; COOI 7) meble i inne odpady wielkogabarytowe: 800 Mg; COOW 8) tekstylia i odzież: 20 Mg; COOTE 9) zużyte opony: 10 Mg; COOP 10) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, w tym baterie i akumulatory: 9 Mg; COOE 11) dzikie wysypiska: 20 Mg; CODW
Vorherige Bekanntmachung: 770541-2024
Interne Kennung: WIiZP.271.23.2024.AJk
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001