See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa oświetlenia ulic, dróg i innych otwartych terenów publicznych na terenie miasta Słupsk
Beschreibung: ZAKRES PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1) sprzedaż, dystrybucja, przesył energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia ulic (zapewnienie dostaw energii elektrycznej dla poszczególnych punktów świetlnych), 2) wykonywanie czynności bieżącego utrzymania, eksploatacji i konserwacji sieci i urządzeń oświetlenia ulic (naprawa, remont lub wymiana awaryjna poszczególnych urządzeń wchodzących w skład infrastruktury „ENERGA Oświetlenie”), 3) wykonanie usługi kompleksowej przy wykorzystaniu własnej infrastruktury, 4) utrzymanie własnej infrastruktury wykorzystywanej do wykonania usługi kompleksowej w dobrym stanie technicznym, umożliwiającym jej świadczenie o należytej jakości na zasadach ciągłych, w tym przeprowadzania napraw, remontów lub wymiany awaryjnej poszczególnych urządzeń wchodzących w skład tej infrastruktury, w zakresie, w jakim zgodnie obowiązującymi przepisami oraz wedle najlepszej profesjonalnej wiedzy Wykonawcy i ustalonych zwyczajów jest to niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania infrastruktury. 5) bieżące monitorowanie sprawności infrastruktury oświetlenia. 6) zapewnienie dostaw energii elektrycznej do poszczególnych punktów świetlnych. 7) dokonywanie wszelkich czynności z operatorem systemu dystrybucyjnego w zakresie, w jakim będzie to niezbędne do wykonania usługi kompleksowej. 8) dokonywanie wszelkich czynności z wybranym sprzedawcą energii elektrycznej.
Vorherige Bekanntmachung: 746615-2024
Interne Kennung: ZP.261.47.2024.ZP4
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232110 Betriebsbereitmachung von öffentlichen Beleuchtungsanlagen, 65310000 Stromversorgung