2. Verfahren
Verfahren
Titel: levering armaturen
Beschreibung: De aan te besteden Opdracht ‘levering armaturen’ bestaat uit een levering van 2.500 stuks kofferarmaturen, waarvan een geraamde hoeveelheid van 300 stuks geleverd op basis van afroep. Voor een nadere omschrijving van de Opdracht wordt verwezen naar Bijlage 1 Programma van Eisen en artikel 2.1.3 Zie Aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 306363
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Aanbestedingsleidraad en bijbehorende bijlagen.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen, 34993000 Straßenbeleuchtung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering armaturen
Beschreibung: Zie Aanbestedingsdocumenten Zie Aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Aanbestedingsleidraad