See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka nábytku pro Poradenské centrum a Univerzitní knihovnu – Slezská univerzita v Opavě
Beschreibung: Zadavatel rozdělil veřejnou zakázku ve smyslu § 35 a § 101 zákona na části: Část 1 – Dodávka nábytku do Poradenského centra SU v Opavě Část 2 – Dodávka nábytku do Poradenského centra SU v Karviné Část 3 – Dodávka nábytku do studovny Univerzitní knihovny v Opavě Část 1 – Dodávka nábytku do Poradenského centra SU v Opavě Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky je pořízení interiérových prvků a nábytku do prostor Poradenského centra v Opavě, jež je součástí Slezské univerzity v Opavě a jež se nachází v objektu na adrese Olbrichova 625/25, 746 01 Opava, za účelem vytvoření čtyř funkčních celků: a) studovna pro studenty se specifickými potřebami (SP), prostor pro práci s kompenzačními pomůckami, b) pracovní místo psychologa a speciálního pedagoga, c) terapeutický koutek, d) provozní zázemí, knihovna, kuchyňka. Předmět plnění části 1 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3A dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4A dokumentace zadávacího řízení). Část 2 – Dodávka nábytku do Poradenského centra SU v Karviné Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky je pořízení interiérových prvků a nábytku do prostor Poradenského centra v Karviné, jež je součástí Slezské univerzity v Opavě a jež se nachází v objektu na adrese Univerzitní nám. 1934/3, 733 01 Karviná, za účelem vytvoření tří funkčních celků: a) studovna pro studenty s SP, b) pracovní místo psychologa a speciálního pedagoga, c) terapeutický koutek. Předmět plnění části 2 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3B dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4B dokumentace zadávacího řízení). Část 3 – Dodávka nábytku do studovny Univerzitní knihovny v Opavě Předmětem plnění části 3 veřejné zakázky je pořízení vybavení malé studovny Univerzitní knihovny Slezské univerzity v Opavě, jež se nachází v objektu na adrese Bezručovo nám. 885/14, 746 01 Opava, přičemž toto vybavení bude tvořeno novým nábytkem uzpůsobeným specifickým potřebám studentů a dalšími interiérovými prvky v rozsahu: a) ergonomické psací stoly s výškově nastavitelnou pracovní deskou, b) adaptivní zdravotní kancelářská židle, c) sedací nábytek pro osm osob, d) úložné prostory (skříně) pro uložení kompenzačních pomůcek, e) osvětlení pracovních stolů a konzultačních prostor, f) přenosné konferenční stolky, g) věšák na oděvy. Předmět plnění části 3 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3C dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4C dokumentace zadávacího řízení).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené zadávací řízení podle § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39141000 Küchenmöbel, 39153000 Möbel für Konferenzräume, 39122000 Schränke und Bücherschränke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Dodávka nábytku do Poradenského centra SU v Opavě
Beschreibung: Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky je pořízení interiérových prvků a nábytku do prostor Poradenského centra v Opavě, jež je součástí Slezské univerzity v Opavě a jež se nachází v objektu na adrese Olbrichova 625/25, 746 01 Opava, za účelem vytvoření čtyř funkčních celků: a) studovna pro studenty se specifickými potřebami (SP), prostor pro práci s kompenzačními pomůckami, b) pracovní místo psychologa a speciálního pedagoga, c) terapeutický koutek, d) provozní zázemí, knihovna, kuchyňka. Předmět plnění části 1 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3A dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4A dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39141000 Küchenmöbel, 39122000 Schränke und Bücherschränke
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Dodávka nábytku do studovny Univerzitní knihovny v Opavě
Beschreibung: Předmětem plnění části 3 veřejné zakázky je pořízení vybavení malé studovny Univerzitní knihovny Slezské univerzity v Opavě, jež se nachází v objektu na adrese Bezručovo nám. 885/14, 746 01 Opava, přičemž toto vybavení bude tvořeno novým nábytkem uzpůsobeným specifickým potřebám studentů a dalšími interiérovými prvky v rozsahu: a) ergonomické psací stoly s výškově nastavitelnou pracovní deskou, b) adaptivní zdravotní kancelářská židle, c) sedací nábytek pro osm osob, d) úložné prostory (skříně) pro uložení kompenzačních pomůcek, e) osvětlení pracovních stolů a konzultačních prostor, f) přenosné konferenční stolky, g) věšák na oděvy. Předmět plnění části 3 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3C dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4C dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39153000 Möbel für Konferenzräume
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Dodávka nábytku do Poradenského centra SU v Karviné
Beschreibung: Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky je pořízení interiérových prvků a nábytku do prostor Poradenského centra v Karviné, jež je součástí Slezské univerzity v Opavě a jež se nachází v objektu na adrese Univerzitní nám. 1934/3, 733 01 Karviná, za účelem vytvoření tří funkčních celků: a) studovna pro studenty s SP, b) pracovní místo psychologa a speciálního pedagoga, c) terapeutický koutek. Předmět plnění části 2 veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3B dokumentace zadávacího řízení) a ve specifikaci předmětu plnění (Příloha č. 4B dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel