See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PRZEGLĄDÓW OKRESOWYCH I NAPRAW POJAZDÓW SŁUŻBOWYCH WYDZIAŁU OCHRONY OSŻW WARSZAWA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług w zakresie przeglądów okresowych i napraw pojazdów służbowych wydziału ochrony OSŻW Warszawa wynikających z potrzeb obsługowych i naprawczych Zamawiającego (jednostki organizacyjnej będącej na jego zaopatrzeniu, zlokalizowanej w m. Warszawa), zgodnie z podziałem na zadania.
Vorherige Bekanntmachung: 817873-2025
Interne Kennung: RZP/44/OZŻW/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia w celu realizacji zadań stawianych Zamawiającemu (art. 411 ust. 7 i 16 ustawy Pzp.).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów Grupy Volkswagen (Audi, Volkswagen, Skoda)
Beschreibung: Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów Grupy Volkswagen (Audi, Volkswagen, Skoda)
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Szczegółowe informacje dotyczące zastosowania prawa opcji znajdują się w SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki BMW
Beschreibung: Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki BMW
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki MERCEDES
Beschreibung: Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki MERCEDES
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki DAF, MAN, SCANIA
Beschreibung: Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki DAF, MAN, SCANIA
Interne Kennung: Część 4