122796-2026 - Ergebnis
Tschechien – Sportkleidung – Dodávky prádla pro pacienty II.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky prádla pro pacienty II.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky oděvů dle specifikace uvedené v příloze č. 2 - Příloha krycího listu, kde je také stanoveno orientační množství dodání za předmět plnění veřejné zakázky. Zadavatel si vyhrazuje právo neodebrat či překročit uvedené předpokládané množství. V případě, že součásti předmětu plnění nebudou splňovat minimální podmínky stanovené zadávací dokumentací, bude účastník zadávacího řízení dle § 48 „ZZVZ“ vyloučen. Zadavatel si v této souvislosti vyhrazuje právo ověřit správnost, úplnost a pravdivost v nabídce uvedených skutečností, a to na náklady dodavatele.
Interne KennungVZ0235800
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18412000 Sportkleidung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávky prádla pro pacienty - teplákové soupravy
Optionen
Beschreibung der OptionenV souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, dojde-li k předčasnému ukončení smlouvy.