See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup oprogramowania, systemów i urządzeń, ich wdrożenie, integracja i rozbudowa dla Klinicznego Zakładu Patomorfologii Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zakup oprogramowania, systemów i urządzeń, ich wdrożenie, integracja i rozbudowa dla Klinicznego Zakładu Patomorfologii
Vorherige Bekanntmachung: 796947-2025
Interne Kennung: DZP.341.90.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup oprogramowania, systemów oraz urządzeń, ich wdrożenie, integracja i rozbudowa dla Klinicznego Zakladu Patomorfologii Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie Systemu Elektronicznego Obiegu Dokumentów (EOD) wraz z dostawą licencji integracyjnej oraz wykonaniem integracji z posiadanymi przez Zamawiającego systemami HIS AMMS i ERP Infomedica oraz nadzorem autorskim
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 80510000 Spezialausbildung