See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z gospodarstw domowych z terenu gminy Domaradz w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych - gospodarstw domowych z terenu gminy Domaradz oraz z PSZOK w 2026 roku w ilości ok. 712 Mg/rok. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 9 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 707792-2025
Interne Kennung: ZP.271.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001