See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ze wskazaniem zużycia energii elektrycznej, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia określają: a) postanowienia niniejszej SWZ; b) projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w okresie od dnia: 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. na rzecz zamawiającego: SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Kołobrzegu z siedzibą przy ul. Portowej 22, o łącznym szacowanym wolumenie: 627 627,07 kWh. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 12 miesięcy w zakresie dostawy energii elektrycznej i służą wyłącznie do obliczenia ceny oferty (tj. ustalenia maksymalnego wynagrodzenia wykonawcy).
Interne Kennung: AT/2374/31/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej w okresie: od 01.01.2025r. do 31.12.2025r
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. na potrzeby SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Kołobrzegu przy ul. Portowej 22. Zakres przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ze wskazaniem zużycia energii elektrycznej, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia określają: a)postanowienia niniejszej SWZ; b)projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu nie przewiduje prawa Opcji.