12300-2026 - Ergebnis
Tschechien – Orthopädische Implantate – Ortopedické implantáty
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOrtopedické implantáty
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky ortopedických implantátů-TEP kyčelních, kolenních a ramenních kloubů, které budou realizovány na základě dílčích objednávek dle potřeb zadavatele. Dodávky budou probíhat formou konsignačního skladu. Součástí předmětu plnění je taktéž zapůjčení sady nástrojů potřebné k zavádění dodávaných implantátů.
Interne KennungÚN 02/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
LosLOT-0005
Titelčást 5: CKP a TEP ramenního kloubu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky ortopedických implantátů - CKP a TEP ramenních kloubů, které budou realizovány na základě dílčích objednávek dle potřeb zadavatele. Dodávky budou probíhat formou konsignačního skladu. Součástí předmětu plnění je taktéž zapůjčení sady nástrojů potřebné k zavádění dodávaných implantátů.
Interne KennungÚN 02/2025 část 5
Optionen
Beschreibung der OptionenV případě, že budou zadavateli doručeny dvě nebo více nabídek se shodnými nabídkovými cenami, které budou zároveň i nejnižšími nabídkovými cenami, bude o vítězi rozhodnuto losem. Losování provede zadavatelem ustanovený notář. Účastníci, jejichž nabídka bude předmětem losování, budou s dostatečným předstihem písemně informování o termínu, čase a místu konání losování. Kupující jako zadavatel upozorňuje, že stanovil limit jednotkové ceny, tj. cena za 1 ks poptávaného zdravotnického prostředku, v Kč včetně DPH. Tímto limitem je vždy cena uvedená pro příslušný zdravotnický prostředek (zboží s příslušným kódem VZP) v číselníku VZP označené jako „maximální úhrada VZP“. Cena za jednotlivou položku nesmí překročit max. úhradu VZP stanovenou v platném číselníku ZUM. V případě, že v průběhu plnění veřejné zakázky dojde ke změně úhrady vyhlášky MZ ČR ve smyslu snížení, či zvýšení jednotkové ceny dodávaného zboží Prodávající tuto jednotkovou cenu sníží minimálně na úroveň dle úhradové vyhlášky. V případě zvýšení úhrady prodávající může upravit jednotkovou cenu jen po dohodě s kupujícím, a to maximálně na hodnotu úhradu VZP. Dojde-li ke změně jednotkových cen, bude o této změně sepsán písemný dodatek mezi Kupujícím a Prodávajícím. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 Zákona vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, budou-li splněny tyto podmínky: a) původní dodavatel vypoví smlouvu na realizaci veřejné zakázky, případně zadavatel tomuto dodavateli vypoví smlouvu z důvodů, stanovených v Rámcové smlouvě v čl. XI Ostatní ujednání, b) Zadavatel vyzve účastníka zadávacího řízení, který se v rámci hodnocení nabídek umístil jako druhý v pořadí za vybraným dodavatelem, a který současně splnil všechny podmínky zadávací dokumentace a zákona. Zadavatel s tímto účastníkem uzavře smlouvu na plnění veřejné zakázky jen v za podmínek uvedených v nabídce, kterou podal v daném zadávacím řízení. c) V případě, že druhý účastník odmítne uzavřít smluvní vztah se zadavatelem, zadavatel osloví výše popsaným způsobem dalšího účastníka v daném zadávacím řízení.
LosLOT-0004
Titelčást 4: TEP kolenního kloubu - speciál
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky ortopedických implantátů-TEP kolenních kloubů - speciál, které budou realizovány na základě dílčích objednávek dle potřeb zadavatele. Dodávky budou probíhat formou konsignačního skladu. Součástí předmětu plnění je taktéž zapůjčení sady nástrojů potřebné k zavádění dodávaných implantátů.
Interne KennungÚN 02/2025 část 4
LosLOT-0003
Titelčást 3: TEP kolenního kloubu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky ortopedických implantátů-TEP kolenních kloubů, které budou realizovány na základě dílčích objednávek dle potřeb zadavatele. Dodávky budou probíhat formou konsignačního skladu. Součástí předmětu plnění je taktéž zapůjčení sady nástrojů potřebné k zavádění dodávaných implantátů.
Interne KennungÚN 02/2025 část 3
LosLOT-0001
Titelčást 1: TEP kyčelního kloubu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky ortopedických implantátů-TEP kyčelních kloubů, které budou realizovány na základě dílčích objednávek dle potřeb zadavatele. Dodávky budou probíhat formou konsignačního skladu. Součástí předmětu plnění je taktéž zapůjčení sady nástrojů potřebné k zavádění dodávaných implantátů.
Interne KennungÚN 02/2025 část 1
LosLOT-0002
Titelčást 2: TEP kyčelního kloubu - speciál
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky ortopedických implantátů-TEP kyčelních kloubů - speciál, které budou realizovány na základě dílčích objednávek dle potřeb zadavatele. Dodávky budou probíhat formou konsignačního skladu. Součástí předmětu plnění je taktéž zapůjčení sady nástrojů potřebné k zavádění dodávaných implantátů.
Interne KennungÚN 02/2025 část 2