See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do młyna planetarnego dla WFiIS KC-DE-zp.272-678/25
Beschreibung: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do młyna planetarnego dla WFiIS– zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 752290-2025
Interne Kennung: KC-DE-zp.272-678/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do młyna planetarnego dla WFiIS– zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ, termin realizacji do 34 dni od daty podpisania umowy