123109-2025 - Wettbewerb
Polen – Batterieladegeräte – Budowa sieci elektroenergetycznej SN i nN, stacji transformatorowej SN/nN oraz stacji ładowania wraz z pantografem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa sieci elektroenergetycznej SN i nN, stacji transformatorowej SN/nN oraz stacji ładowania wraz z pantografem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci elektroenergetycznej SN i nN, stacji transformatorowej SN/nN oraz stacji ładowania wraz z pantografem. Niniejsze zamówienie obejmuje: 1) wykonanie robót budowlanych, 2) dostawę, montaż i uruchomienie stacji ładowania typu pantograf (stacji ładowania, gdzie ładowanie pojazdu odbywa się poprzez pantograf) wraz z przeprowadzeniem badań przed Urzędem Dozoru Technicznego (UDT), 3) dostawę i montaż stacji transformatorowej, 4) dostawę oprogramowania do obsługi stacji ładowania, 5) przeszkolenie odpowiedniej ilości pracowników Zamawiającego z obsługi stacji ładowania oraz obsługi systemu do zarządzania infrastrukturą do ładowania, - w ilościach i o parametrach technicznych i jakościowych zgodnych z wymaganiami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia, w tym OPZ. 2. Zakres przedmiotu zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia, w skład którego wchodzi opis wymagań Zamawiającego, dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
Interne KennungBZP.271.3.4.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31158100 Batterieladegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213310 Bauarbeiten für Gebäude in Verbindung mit dem Güterverkehr, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Niniejsze zamówienie obejmuje: 1) wykonanie robót budowlanych, 2) dostawę, montaż i uruchomienie stacji ładowania typu pantograf (stacji ładowania, gdzie ładowanie pojazdu odbywa się poprzez pantograf) wraz z przeprowadzeniem badań przed Urzędem Dozoru Technicznego (UDT), 3) dostawę i montaż stacji transformatorowej, 4) dostawę oprogramowania do obsługi stacji ładowania, 5) przeszkolenie odpowiedniej ilości pracowników Zamawiającego z obsługi stacji ładowania oraz obsługi systemu do zarządzania infrastrukturą do ładowania, - w ilościach i o parametrach technicznych i jakościowych zgodnych z wymaganiami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia, w tym OPZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest podać, na Formularzu oferty, producenta, typ/kod produktu oraz moc zaoferowanej stacji ładowania. W przypadku nie podania powyższych informacji, Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3. Zakres przedmiotu zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia, w skład którego wchodzi opis wymagań Zamawiającego, dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ. 4. Szczegółowy zakres robót budowlanych opisano w dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiących załącznik nr 9 do niniejszej SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45213310 Bauarbeiten für Gebäude in Verbindung mit dem Güterverkehr