See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pieca do badań odporności ogniowej elementów poziomych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pieca do badań odporności ogniowej elementów poziomych dla Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 732553-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 pkt 2. Szczegółowe uzasadnienie zawiera Załącznik nr 12 do SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42300000 Industrie- oder Laboratoriumsbrennöfen, Veraschungsöfen und Öfen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: FL.271.58.2024