123132-2025 - Wettbewerb
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – „Budowa instalacji fotowoltaicznej dla PWiK Gliwice na terenie przyległym do COŚ w Gliwicach przy ul. Edisona 16 - Część nr 2”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Budowa instalacji fotowoltaicznej dla PWiK Gliwice na terenie przyległym do COŚ w Gliwicach przy ul. Edisona 16 - Część nr 2”
Beschreibung1. Opis przedmiotu zamówienia. 1) Przedmiotem postępowania jest zamówienie mieszane, które obejmuje wykonanie dostaw, usług oraz robót budowlanych. Głównym przedmiotem zamówienia jest dostawa paneli fotowoltaicznych. W zakres zamówienia wchodzi również wykonanie usług projektowania oraz roboty budowlane. Zamówienie należy zrealizować w formule „zaprojektuj i wybuduj ”, w oparciu o Program Funkcjonalno-Użytkowy („PFU”) stanowiący ZAŁĄCZNIK NR 5 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi być wykonany zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy technicznej, aktualnie obowiązującymi aktami i przepisami prawnymi, normami oraz na zasadach określonych w PFU oraz we wzorze umowy stanowiącym ZAŁĄCZNIK NR 2 do SWZ. 2) Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe zaprojektowanie i wykonanie wraz z uruchomieniem instalacji PV o mocy ok. 499 kWp na terenie przyległym do Centralnej Oczyszczalni Ścieków („COŚ”) w Gliwicach przy ul. Edisona 16. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi: a) opracowanie dokumentacji projektowej, b) uzyskanie wymaganych przepisami uzgodnień i pozwoleń, w tym pozwolenia na budowę, c) opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, d) wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych w oparciu o opracowaną dokumentację, e) dostawa i montaż oraz uruchomienie urządzeń, f) oddanie gotowego do użytkowania obiektu wraz z dokumentacją, w tym uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. 3) Zamówienie będzie realizowane w ramach Etapów Realizacji oraz w terminach określonych w Harmonogramie Rzeczowo-Finansowym, stanowiącym ZAŁĄCZNIK NR 3 do ZAŁĄCZNIKA NR 2 do SWZ. 4) Zamawiający, na każdym etapie realizacji umowy będzie żądał od Wykonawcy dokumentów potwierdzających, że dostawy oraz roboty odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego tj. przedłożenia Zamawiającemu opisu kluczowych dostaw lub kart katalogowych, lub specyfikacji technicznych lub innych dokumentów zawierających opis parametrów technicznych paneli, falowników, certyfikatów potwierdzających zgodność z normami, itp. Szczegółowe wymagania w tym zakresie określono w ZAŁĄCZNIKU NR 2 oraz 5 do SWZ. 5) Termin gwarancji i rękojmi: zgodnie z wymogami określonymi w ZAŁĄCZNIKU NR 2 oraz 5 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby okres rękojmi równy był okresowi gwarancji. 6) Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z: a) szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia – PFU stanowiącym ZAŁĄCZNIK NR 5 do SWZ, b) wzorem umowy stanowiącym ZAŁĄCZNIK NR 2 do SWZ, c) zgodnie z niniejszą SWZ. Z uwagi na fakt, iż nie jest to uzasadnione charakterem przedmiotu zamówienia Zamawiający nie formułuje wymagań wskazanych w art. 100 ustawy Pzp.
Interne KennungPU/2/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45223200 Bauliche Anlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001