2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwteam vernieuwbouw stadhuis gemeente Oldenzaal
Beschreibung: Dit project betreft de vernieuwbouw van het stadhuis van de gemeente Oldenzaal. Met deze aanbesteding zijn wij op zoek naar een bouwkundig aannemer en een installateur die deel gaan nemen in een bouwteam om op basis van een VO tot verder ontwerp in een bouwteamovereenkomst en later tot uitvoering in een aannemingsovereenkomst te komen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45262700 Umbau von Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000