2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na sečení trvalých travních porostů ve správě Povodí Moravy, s.p. 2024-2027
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek v rámci DNS bude zajištění údržby trvalých travních ploch náležejících zadavateli. Jedná se strojní a ruční sečení svahových pozemků přiléhajících k vodním tokům, vodním nádržím, ochranné hráze a suché poldry. Travní plochy jsou rozděleny do lokalit, každá lokalita má svou kartu sečení, která obsahuje vymezení plochy, dobu plnění, kontaktní osobu a podrobný popis požadavků na údržbu dané lokality.
Vorherige Bekanntmachung: 56198-2024
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Sečení trvalých travních porostů 2025 – Přerov I
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění údržby trvalých travních porostů náležejících provozu PŘEROV. Jedná se zejména o ruční sečení svahových pozemků přiléhajících k vodním tokům. Posekány budou svahy až po vodní hladinu, místy i dno koryta. Posečená travní hmota bude na určitých lokalitách shrabána a bude zajištěn její odvoz a ekologická likvidace.
Interne Kennung: 2. Přerov I