See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług związanych z ratownictwem górniczym oraz zapewnienie kursów, szkoleń ratowników i osób dozoru Lubelskiego Węgla „Bogdanka” S.A. przez Centralną Stację Ratownictwa Górniczego S.A. w Bytomiu
Beschreibung: usługi związane z ratownictwem górniczym oraz zapewnienie kursów, szkoleń ratowników i osób dozoru Lubelskiego Węgla „Bogdanka” S.A
Interne Kennung: 6482/HZP/MSO/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75250000 Dienstleistungen der Feuerwehr und von Rettungsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: usługi związane z ratownictwem górniczym oraz zapewnienie kursów, szkoleń ratowników i osób dozoru Lubelskiego Węgla „Bogdanka” S.A.