2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami nadziemnymi i infrastrukturą techniczną w Poznaniu przy ul. Żelaznej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa zespołu 12 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z 2 garażami nadziemnymi i infrastrukturą techniczną w rejonie ul. Żelaznej w Poznaniu. Przedsięwzięcie zlokalizowane jest w Poznaniu w rejonie ulicy Żelaznej w Poznaniu, na działkach o numerach ewidencyjnych 1/9, 1/13, 6/2, 6/4, arkusz mapy 4, obręb Kobylepole. Zakres prac budowlanych wchodzących w skład przedsięwzięcia obejmuje budynki mieszkalne oraz budynki mieszkalne z lokalami użytkowymi wraz z infrastrukturą towarzyszącą, w szczególności BZI, drogami wewnętrznymi, parkingami naziemnymi, 2 garażami nadziemnymi wielokondygnacyjnymi, dojściami, elementami małej architektury, instalacjami i sieciami w zakresie niezbędnym do prawidłowego ich funkcjonowania zgodnie z wymaganiami Dokumentacji Projektowej oraz uzyskanie wszelkich niezbędnych warunków, decyzji i uzgodnień wraz z ostateczną decyzją o pozwoleniu na użytkowanie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa zespołu 12 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z 2 garażami nadziemnymi i infrastrukturą techniczną w rejonie ul. Żelaznej w Poznaniu. Przedsięwzięcie zlokalizowane jest w Poznaniu w rejonie ulicy Żelaznej w Poznaniu, na działkach o numerach ewidencyjnych 1/9, 1/13, 6/2, 6/4, arkusz mapy 4, obręb Kobylepole. Zakres prac budowlanych wchodzących w skład przedsięwzięcia obejmuje budynki mieszkalne oraz budynki mieszkalne z lokalami użytkowymi wraz z infrastrukturą towarzyszącą, w szczególności BZI, drogami wewnętrznymi, parkingami naziemnymi, 2 garażami nadziemnymi wielokondygnacyjnymi, dojściami, elementami małej architektury, instalacjami i sieciami w zakresie niezbędnym do prawidłowego ich funkcjonowania zgodnie z wymaganiami Dokumentacji Projektowej oraz uzyskanie wszelkich niezbędnych warunków, decyzji i uzgodnień wraz z ostateczną decyzją o pozwoleniu na użytkowanie. Ponadto Zamawiający informuje, że może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy