2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme dranken gemeente Best
Beschreibung: De overeenkomst bestaat uit het leveren van supplies en het onderhouden van de automaten van de gemeente Best. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal 2 jaar en maximaal 6 jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 augustus 2026.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000