123342-2025 - Wettbewerb
Polen – Säcke und Beutel – Dostawa worków na odpady dla Zakładu Gospodarki Komunalnej „Bolesław” sp. z o.o. w Bolesławiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa worków na odpady dla Zakładu Gospodarki Komunalnej „Bolesław” sp. z o.o. w Bolesławiu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa worków na odpady wraz z rozładunkiem we wskazanym miejscu przez Zamawiającego. 2. Opis przedmiotu zamówienia i szczegółowe wymagania stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung3/ZP/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18930000 Säcke und Beutel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa worków na odpady dla Zakładu Gospodarki Komunalnej „Bolesław” sp. z o.o. w Bolesławiu wraz z rozładunkiem we wskazanym miejscu przez Zamawiającego. 2. Opis przedmiotu zamówienia i szczegółowe wymagania stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Menge12 048 400 Stück