See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor juridische dienstverlening van gerechtsdeurwaarders ten behoeve van Stad Gent incl. Politiezone Gent, OCMW Gent en Brandweerzone Centrum
Beschreibung: De Stad Gent wenst gebruik te maken van de juridische dienstverlening van gerechtsdeurwaarders. Het betreft door gerechtsdeurwaarders verleende juridische diensten voor debiteurenbeheer zoals o.m. het optreden als gerechtsdeurwaarder met betrekking tot de gedwongen invordering middels dwangbevel of het uitvoeren van ad hoc opdrachten aangaande de hierna vermelde types vorderingen ten behoeve van de Stad Gent inclusief Politiezone Gent, het OCMW Gent en de Brandweerzone Centrum. De opdracht omvat de fase van gerechtelijke invordering die een aanvang neemt na de overdracht van een uitvoerbare titel, zoals o.m. het dwangschrift of het dwangbevel, aan de gerechtsdeurwaarder met het oog op de gedwongen invordering van de openstaande vordering. Omwille van een kostenbeperkende visie start de tussenkomst van de gerechtsdeurwaarder met een aanpak waarbij deze een bemiddelende rol aanneemt van waaruit er verschillende meetbare actieve inspanningen geleverd worden om de schuldenaar te bewegen om tot regeling van de schuld over te gaan met zo min mogelijk bijkomende kosten. De opdracht heeft betrekking op debiteuren met een hoofdverblijfplaats in België.
Interne Kennung: GDW 2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GDW 2026 - 1
Interne Kennung: 1