See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie świadczenia usługi w zakresie utrzymania oświetleniana terenie Miasta Katowice na Urządzeniach TAURON Nowe Technologie S.A. i Miasta Katowice nie mogących działać samodzielnie.
Beschreibung: Wykonanie świadczenia usługi w zakresie utrzymania oświetlenia ulic, placów, skwerów, otwartych parków i zieleńców, chodników, przejść dla pieszych oraz oświetlenia iluminacyjnego, znajdujących się na terenie Miasta Katowice na urządzeniach będących własnością TAURON Nowe Technologie S.A. i Miasta Katowice nie mogących działać samodzielnie
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie świadczenia usługi w zakresie utrzymania oświetlenia na terenie Miasta Katowice na urządzeniach będących własnością TAURON Nowe Technologie S.A. i Miasta Katowice nie mogących działać samodzielnie
Interne Kennung: 38/IX/2024/WP