123407-2025 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – 202-PN-24 Zrobotyzowany robot chirurgiczny - dzierżawa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 202-PN-24 Zrobotyzowany robot chirurgiczny - dzierżawa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa zrobotyzowanego systemu chirurgicznego narzędziami oraz dostawą materiałów eksploatacyjnych, zwane dalej "systemem" lub "przedmiotem zamówienia", zgodnie z wymaganiami zamawiającego określonymi w opisach - załącznik nr 7 do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę wraz z zainstalowaniem i uruchomieniem Systemu w sali operacyjnej Oddziału Urologii przy ul. Kościuszki 29 w terminie uzgodnionym między Stronami; 2) odbiór Systemu po zakończeniu okresu dzierżawy, 3) dostarczenie niezbędnych materiałów eksploatacyjnych oraz narzędzi, zgodnie z zapotrzebowaniem złożonym przez Oddział, 4) zapewnienie w trakcie każdego zabiegu wsparcia telefonicznego technika (wsparcie techniczne), 5) zapewnienie sprawności systemu, potwierdzonej dostarczonym wraz z Systemem paszportem technicznym z aktualnym wpisem o dopuszczeniu urządzeń do użytkowania; 6) szkolenia personelu Zamawiającego. Opis systemu (minimalne wymagania zamawiającego) określony jest w Załączniku nr 7 do SWZ. Zamawiający w czasie obowiązywania umowy przewiduje wykonanie ok. 250 zabiegów.
Vorherige Bekanntmachung: 9905-2025
Interne Kennung: 202-PN-24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33169000 Chirurgische Instrumente, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zrobotyzowany robot chirurgiczny - dzierżawa