123428-2026 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Softwarová a servisní podpora aplikačního softwaru IdStory Identity manager (CzechIdM) znovuvyhlášení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSoftwarová a servisní podpora aplikačního softwaru IdStory Identity manager (CzechIdM) znovuvyhlášení
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je změna (přesoutěžení) smlouvy o poskytování servisních služeb. Závazný návrh smlouvy o poskytování servisních služeb, která je předmětem veřejné zakázky, je přílohou č. 2 této výzvy. Smlouva o poskytování servisních služeb bude uzavřena na dobu neurčitou.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZjednodušené podlimitní řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1