See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z obszaru Gminy Mikołów
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne na terenie gminy Mikołów. 1.2. Powierzchnia gminy Mikołów wynosi 79,2 km2. Ilość mieszkańców gminy Mikołów na koniec 2023 r. wynosiła 39.116. W oparciu o złożone deklaracje ilość osób zamieszkujących w gminie według stanu na dzień 31.12.2023 r. wynosiła 38.585. Na podstawie załącznika nr B ustalono długość dróg, przy których zlokalizowane są nieruchomości do obsługi w ramach systemu odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych. Ogółem długość dróg wynosi 254,26 km. 1.3. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych przekazanych przez właścicieli nieruchomości według podziału na następujące frakcje: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, b) papier (w tym karton), c) szkło, d) tworzywa sztuczne wraz z metalami i opakowaniami wielomateriałowymi, e) bioodpady, f) popiół i żużel paleniskowy, g) przeterminowane leki, h) zużyte baterie, i) meble i inne odpady wielkogabarytowe, j) gruz z gospodarstw domowych, k) zużyte opony, l) inne odpady nieulegające biodegradacji. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych, którą zamawiający przewiduje do odebrania wynosi w okresie realizacji usługi 6.598 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A. Szacunkowe ilości poszczególnych frakcji odpadów przeznaczonych do odebrania i zagospodarowania w okresie trwania umowy zawiera załącznik D
Interne Kennung: WR 1-2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z obszaru gminy Mikołów
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne na terenie gminy Mikołów. 1.2. Powierzchnia gminy Mikołów wynosi 79,2 km2. Ilość mieszkańców gminy Mikołów na koniec 2023 r. wynosiła 39.116. W oparciu o złożone deklaracje ilość osób zamieszkujących w gminie według stanu na dzień 31.12.2023 r. wynosiła 38.585. Na podstawie załącznika nr B ustalono długość dróg, przy których zlokalizowane są nieruchomości do obsługi w ramach systemu odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych. Ogółem długość dróg wynosi 254,26 km. 1.3. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych przekazanych przez właścicieli nieruchomości według podziału na następujące frakcje: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, b) papier (w tym karton), c) szkło, d) tworzywa sztuczne wraz z metalami i opakowaniami wielomateriałowymi, e) bioodpady, f) popiół i żużel paleniskowy, g) przeterminowane leki, h) zużyte baterie, i) meble i inne odpady wielkogabarytowe, j) gruz z gospodarstw domowych, k) zużyte opony, l) inne odpady nieulegające biodegradacji. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych, którą zamawiający przewiduje do odebrania wynosi w okresie realizacji usługi 6.598 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A. Szacunkowe ilości poszczególnych frakcji odpadów przeznaczonych do odebrania i zagospodarowania w okresie trwania umowy zawiera załącznik D.