123478-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Rozbudowa drogi powiatowej 3910P na odcinku Zadory – Piotrowo Pierwsze oraz drogi powiatowej 3937P Stare Bojanowo-Olszewo o ścieżkę rowerową
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa drogi powiatowej 3910P na odcinku Zadory – Piotrowo Pierwsze oraz drogi powiatowej 3937P Stare Bojanowo-Olszewo o ścieżkę rowerową
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa drogi powiatowej 3910P na odcinku Zadory – Piotrowo Pierwsze oraz rozbudowa drogi powiatowej 3937P Stare Bojanowo-Olszewo o ścieżkę rowerową. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: Część 1: Rozbudowa drogi powiatowej 3910P Sepienko – Zadory – Piotrowo Drugie – Piotrowo Pierwsze na odcinku Zadory – Piotrowo Pierwsze, Część 2: Rozbudowa drogi powiatowej 3937P Stare Bojanowo-Olszewo o ścieżkę rowerową. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja opisująca przedmiot zamówienia stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący załącznik nr 9 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na dowolną ilość spośród dwóch części zamówienia stanowiących przedmiot niniejszego postępowania. Zamawiający nie stosuje zastrzeżeń i ograniczeń co do możliwości składania przez jednego Wykonawcę ofert częściowych oraz możliwości udzielenia jednemu Wykonawcy określonej liczby części zamówienia. Oferta złożona na daną Część musi obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ dla tej Części.
Interne KennungZDP.262.02.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensSzczegółowe zasady regulujące sposób prowadzenia postępowania wynikają z SWZ. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten, 45233253 Oberbauarbeiten für Fußwege, 45233162 Bau von Fahrradwegen, 45233140 Straßenarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern
5. Los
LosLOT-0001
TitelRozbudowa drogi powiatowej 3910P Sepienko – Zadory – Piotrowo Drugie – Piotrowo Pierwsze na odcinku Zadory – Piotrowo Pierwsze
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa drogi powiatowej 3910P Sepienko – Zadory – Piotrowo Drugie – Piotrowo Pierwsze na odcinku Zadory – Piotrowo Pierwsze. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ, w tym: załącznik nr 2.1.CZĘŚĆ 1 Projekt budowlany, projekt techniczny, stała organizacja ruchu załącznik nr 2.2. CZĘŚĆ 1 Szczegółowa Specyfikacja Techniczna oraz załącznik nr 2.3. CZĘŚĆ 1 Przedmiar robót, kosztorys ofertowy (załączony wyłącznie w celach pomocniczych z uwagi na przyjęte ryczałtowe rozliczenie wynagrodzenia), załącznik nr 2.4. CZĘŚĆ 1 Decyzja ZRID oraz Projekt umowy stanowiący załącznik nr 9 do SWZ.
Interne KennungCześć I
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelRozbudowa drogi powiatowej 3937P Stare Bojanowo-Olszewo o ścieżkę rowerową
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa drogi powiatowej Stare Bojanowo-Olszewo o ścieżkę rowerową. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ, w tym: załącznik nr 2.1.CZĘŚĆ 2 Projekt budowlany, projekt techniczny, stała organizacja ruchu załącznik nr 2.2. CZĘŚĆ 2 Szczegółowa Specyfikacja Techniczna oraz załącznik nr 2.3. CZĘŚĆ 2 Przedmiar robót, kosztorys ofertowy (załączony wyłącznie w celach pomocniczych z uwagi na przyjęte ryczałtowe rozliczenie wynagrodzenia), załącznik nr 2.4. CZĘŚĆ 2 Decyzja ZRID oraz Projekt umowy stanowiący załącznik nr 9 do SWZ.
Interne KennungCześć II