123495-2026 - Ergebnis
Tschechien – Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör – Dodávka pracovních a reflexních oděvů a OOPP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka pracovních a reflexních oděvů a OOPP
BeschreibungPředmětem plnění v rámci této veřejné zakázky jsou dodávky nových (nepoužitých) pracovních oděvů, reflexních výstražných oděvů a osobních ochranných pracovních pomůcek dle specifikace v přílohách č. 1 a 2 smlouvy (Seznam požadovaných položek a Doplňující technická specifikace).
Interne Kennung35/VZ/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionendle § 100 odst. 1 (inflační doložka) a odst. 2 ZZVZ - viz smlouva