2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst onderhoud bomen, gemeente Albrandswaard
Beschreibung: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. het snoeien van bomen; b. het verwijderen van bomen; c. het verwijderen van stobben; d. het verwerken van vrijgekomen materiaal; e. het planten van bomen; f. herstellen van verharding en grasvegetatie; g. controleren van bomen; h. opname boomkenmerken; i. het toepassen van verkeersmaatregelen. zie deelopdracht
Interne Kennung: A-00-0021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Raamovereenkomst onderhoud bomen, gemeente Albrandswaard Zie raamovereenkomst.
Interne Kennung: 1
123497-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: A-00-0021
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 77211300 Rooien van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1