See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu oraz utylizacji odpadów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie odbioru, transportu oraz utylizacji odpadów medycznych na potrzeby RARS o kodach wskazanych w OPZ, w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy, nie później jednak niż do dnia 20.12.2024 roku zgodnie z OPZ stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 553176-2024
Interne Kennung: BZzp.271.54.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90513300 Verbrennung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i termiczne przekształcanie odpadów o kodach 18 01 09 i 18 01 04
Beschreibung: Odbiór, transport i termiczne przekształcanie odpadów o kodach 18 01 09 i 18 01 04
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór, transport i termiczne przekształcanie odpadów o kodzie 18 01 04
Beschreibung: Odbiór, transport i termiczne przekształcanie odpadów o kodzie 18 01 04
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Odbiór, transport i termiczne przekształcanie odpadów o kodzie 16 09 03* i 16 03 04
Beschreibung: Odbiór, transport i termiczne przekształcanie odpadów o kodzie 16 09 03* i 16 03 04
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Odbiór, transport i termiczne przekształcanie odpadów o kodach 16 03 05* i 15 01 10*
Beschreibung: Odbiór, transport i termiczne przekształcanie odpadów o kodach 16 03 05* i 15 01 10*
Interne Kennung: Część nr 4